Yhteystiedot

CAP-Group Oy

Katso CAP-Autokoulujen yhteystiedot tästä.

Saapumisohje pääkonttoriin / Gate 8

Katso saapumisohje tästä.

Pekka Kari

toimitusjohtaja
pekka.kari@cap.fi

Pasi Paakkari

johtaja, liiketoiminnat
pasi.paakkari@cap.fi

Tapio Paasimaa

johtaja, osaamisen kehittäminen
tapio.paasimaa@cap.fi

Niclas Sundman

johtaja, talous
niclas.sundman@cap.fi

Marjo Koskinen

ketjupäällikkö
marjo.koskinen@cap.fi

 

 

Tommi Salmelainen

myynti- ja markkinointipäällikkö
tommi.salmelainen@cap.fi
sponsorointi- ja yhteistyötiedustelut:
cap.fi/yhteistyo

 

Sampsa Lindberg

koulutus- ja laatupäällikkö
sampsa.lindberg@cap.fi

Anne Viinikainen

asiakaspalvelupäällikkö
+358 50 336 1630
anne.viinikainen@cap.fi

Sirpa Rikkonen

talouspäällikkö
+358 40 142 7222
sirpa.rikkonen@cap.fi

Jere Kääriäinen

simulaatiovastaava
jere.kaariainen@cap.fi

Krista Hakkarainen

johdon assistentti
+358 45 129 0402
krista.hakkarainen@cap.fi

Timo Rantanen

koulutuspäällikkö, ammattipätevyys
+358 50 490 9863
timo.rantanen@cap.fi