Gå till innehåll

Kontor

CAP-Bilskola har 131 byråar i Finland. Vi har hundratals av trafiklärarna som är trafiksäkerhets experter och som hjälper dig att få körkort snabbt och bekvämt. Välj det närmaste kontor för att se, vilka kurser erbjuder vi nära dig.

Kontor på kartan Nationell kundservice
Stad Adress Kontakta oss Öppet idag Service språk
Alajärvi Järvikatu 1 poliisilaitoksen vieressä 040 910 8714
alajarvi@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska
Espoo Iso Omena Piispansilta 11 Iso Omena 2.kerros 098 870 4080
espoo@cap.fi
Öppet idag: 13:00-17:30 Service språk: finska, engelska
Espoo Otaniemi Otaniementie 12 Kontor services i Espoo Tapiola Kontor services är i Espoo Tapiola 098 870 4080
espoo@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska, engelska
Espoo Sello Leppävaarankatu 3-9 Kauppakeskus Sello, Ratsusola, katutaso 098 870 4080
espoo@cap.fi
Öppet idag: 15:00-17:00 Service språk: finska, engelska
Espoo Tapiola Ahertajantie 1 WeeGee-talon lähellä 098 870 4080
espoo@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska, engelska
Espoon keskus Vieraskuja 4 098 870 4080
espoo@cap.fi
Öppet idag: 12:30-17:30 Service språk: finska, engelska
Forssa Sibeliuksenkatu 1 2. kerros forssa@cap.fi Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska, engelska
Grani Kauniaistentie 13 F 098 870 4080
espoo@cap.fi
Öppet idag: 13:00-17:30 Service språk: finska, svenska, engelska
Haapajärvi CAPsule S-market Haapajärvi 0400 247 200
haapajarvi@cap.fi
Service språk: finska
Haapavesi CAPsule S-market Haapavesi 0400 247 200
haapavesi@cap.fi
Service språk: finska
Hamina Maariankatu 14 hamina@cap.fi Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska
Heinola Savontie 7 040 142 7244
heinola@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska, engelska
Helsinki Haaga Vihdintie 1 098 870 4077
helsinki@cap.fi
Öppet idag: 11:00-17:00 Service språk: finska
Helsinki Herttoniemi Kontor services i Helsinki Itäkeskus 098 870 4077
helsinki@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska
Helsinki Hämeentie Hämeentie 17 B 098 870 4077
helsinki@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska, svenska, engelska
Helsinki Itäkeskus Itäkatu 1-5 098 870 4077
helsinki@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska, engelska
Helsinki Kamppi Ruoholahdenkatu 6 098 870 4077
helsinki@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska, engelska
Helsinki Laajasalo Yliskylän puistokatu 4 Kauppakeskus Saari 098 870 4077
helsinki@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska
Helsinki Lauttasaari Kontor services i Helsinki Kamppi 098 870 4077
helsinki@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska, engelska
Helsinki Malmi Kirkonkyläntie 3 098 870 4077
helsinki@cap.fi
Öppet idag: 11:00-17:30 Service språk: finska, engelska
Helsinki Maunula Pakilantie 8 A 098 870 4077
helsinki@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska
Helsinki Munkkiniemi Munkkiniemenpuistotie 14 098 870 4077
helsinki@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska
Helsinki Pasila Ratapihantie 3 098 870 4077
helsinki@cap.fi
Öppet idag: 11:00-17:30 Service språk: finska, engelska
Helsinki Töölö Tykistönkatu 9 098 870 4077
helsinki@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska, engelska
Helsinki Viikki Viikintori 3 Prisma Viikki 098 870 4077
helsinki@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska, engelska
Helsinki Vuosaari Vuotie 45 098 870 4077
helsinki@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska, engelska
Hollola Kontor services i Lahti Aleksi 040 142 7244
hollola@cap.fi
Öppet idag: 13:00-17:00 Service språk: finska
Hyrylä Suutarintie 3 käynti Hyryläntien puolelta 041 731 0623
hyryla@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska, engelska
Hyvinkää Hämeenkatu 9 041 730 3662
hyvinkaa@cap.fi
Öppet idag: 11:00-17:00 Service språk: finska, engelska
Hämeenlinna Kauriala Kontor services i Hämeenlinna Keskusta 044 485 0558
hameenlinna@cap.fi
Öppet idag: 13:00-18:00 Service språk: finska, engelska
Hämeenlinna Keskusta Raatihuoneenkatu 29 044 485 0558
hameenlinna.keskusta@cap.fi
Öppet idag: 13:00-18:00 Service språk: finska, engelska
Ii Leipojantie 4 Toimisto avoinna sovitusti 050 444 0799 050 444 0799
ii@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska
Iisalmi Kauppakatu 18 040 024 7200
iisalmi@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska
Imatra Lappeentie 22 040 142 7245
imatra@cap.fi
Öppet idag: 13:00-17:00 Service språk: finska, engelska
Joensuu Torikatu 25 Kauppakeskus Iso Myy 2 krs 050 302 5059
joensuu@cap.fi
Öppet idag: 13:00-17:00 Service språk: finska, engelska
Jyväskylä Keskusta Väinönkatu 42 041 731 4084
jyvaskyla.keskusta@cap.fi
Öppet idag: 11:00-17:00 Service språk: finska, engelska
Jyväskylä Palokka Kauppakuja 1 041 731 4084
jyvaskyla.palokka@cap.fi
Öppet idag: 14:00-16:00 Service språk: finska
Jyväskylä Vaajakoski CAPsule Savonmäentie 9, uimahallia vastapäätä, työväentalon P-paikka 045 278 3878
jyvaskyla.vaajakoski@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska, engelska
Jämsä Välikatu 6 041 731 4084
jamsa@cap.fi
Öppet idag: 14:00-16:00 Service språk: finska, engelska
Järvenpää Postikatu 4 041 731 0623
jarvenpaa@cap.fi
Öppet idag: 12:30-16:30 Service språk: finska, engelska
Kajaani Kauppakatu 13 A 1 040 142 7241
kajaani@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska
Kalajoki Kalajoentie 2 044 755 9015
kalajoki@cap.fi
Öppet idag: 13:00-16:30 Service språk: finska, engelska
Karhula Vesivallinaukio 5 B 14 050 913 0300
kotka@cap.fi
Öppet idag: 13:00-15:00 Service språk: finska, engelska
Kauhava CAPsule CAPseli Lentokonepuiston parkkipaikka 040 910 8714
kauhava@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska
Kemi Keskuspuistokatu 9 050 560 9043
kemi@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska, engelska
Kemijärvi CAPsule Kuumaniemen tori 044 485 0593
kemijarvi@cap.fi
Service språk: finska
Keminmaa Kontor services i Kemi 050 560 9043
keminmaa@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska, engelska
Kempele Aurinkokuja 3 as 9 044 430 9501
kempele@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska
Kerava Kauppakaari 6 liiketila 5 041 732 2763
kerava@cap.fi
Öppet idag: 12:30-16:30 Service språk: finska, engelska
Kiiminki Terveystie 2 L 16 Toimisto avoinna sovitusti 050 444 0799 050 444 0799
kiiminki@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska, engelska
Kirkkonummi Kirkkotallintie 4 A 6 098 870 4080
espoo@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska, engelska
Kittilä Valtatie 45 044 200 8518
kittila@cap.fi
Service språk: finska, engelska
Kiuruvesi CAPsule 040 024 7200
kiuruvesi@cap.fi
Service språk: finska
Klaukkala Klaukkalantie 63 Säästöpankin talo 2. kerros 044 026 5879
klaukkala@cap.fi
Service språk: finska, engelska
Kokkola Kaarlelankatu 9 050 356 8585
kokkola@cap.fi
Öppet idag: 09:00-17:00 Service språk: finska, engelska, svenska
Kotka Kymenlaaksonkatu 28 kotka@cap.fi Öppet idag: 13:00-15:00 Service språk: finska, engelska
Kouvola Salpausselänkatu 30 050 913 0300
kouvola@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska, engelska
Kruunupyy Kontor services i Kokkola 050 356 8585
kruunupyy@cap.fi
Öppet idag: 09:00-17:00 Service språk: finska, svenska, engelska
Kuopio Puijonkatu 19-21 (Kauppakeskus Vihtori) Sisäänkäynti toimipisteeseen tapahtuu Kirjastokadun ja Puijonkadun kulmasta 050 913 0300
kuopio@cap.fi
Öppet idag: 13:00-17:00 Service språk: finska, engelska
Lahti Aleksi Aleksanterinkatu 2 040 142 7244
lahti.aleksi@cap.fi
Öppet idag: 13:00-17:00 Service språk: finska, engelska
Lapinlahti CAPsule 040 024 7200
lapinlahti@cap.fi
Service språk: finska
Lappeenranta Brahenkatu 1 Kauppakeskus IsoKristiina 050 913 0300
lappeenranta@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska, engelska
Lapua CAPsule Virkataloo P-paikka. Lapualla toimistopalvelut vain sovittaessa keskiviikkoisin 040 910 8714
lapua@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska
Laukaa CAPsule Saratie 11, käynti Keskustien puolelta. Sijaitsee Keskustien puolessa välissä, kerrostalon P-paikalla 045 278 3878
laukaa@cap.fi
Service språk: finska, engelska
Lempäälä Tampereentie 2 040 142 7227
lempaala@cap.fi
Öppet idag: 14:00-17:00 Service språk: finska, engelska
Lieksa Siltakatu 1 044 022 8861
lieksa@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska
Liminka Kontor services i Kempele 044 430 9501
liminka@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska
Lohja Laurinkatu 49 A 3 Prismasta 100m kirkon suuntaan 044 026 5879
lohja@cap.fi
Service språk: finska, engelska
Loimaa Kontor services i Forssa loimaa@cap.fi Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska
Loviisa Kontor services i Porvoo 044 430 9514
loviisa@cap.fi
Öppet idag: 11:00-17:00 Service språk: finska, svenska, engelska
Mikkeli Savilahdenkatu Savilahdenkatu 23 040 142 7236
mikkeli.savilahdenkatu@cap.fi
Öppet idag: 13:00-16:00 Service språk: finska, engelska
Mäntsälä Kontor services i Järvenpää mantsala@cap.fi Öppet idag: 12:30-16:30 Service språk: finska
Nivala Kalliontie 36 040 024 7200
nivala@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska
Nummela Asemantie 1 B LH 4 Simulaattori: Ostokeskus Piste 044 026 5879
nummela@cap.fi
Service språk: finska, engelska
Nurmes CAPsule 044 022 8861
nurmes@cap.fi
Service språk: finska
Nurmijärvi Punamullantie 6 044 026 5879
nurmijarvi@cap.fi
Service språk: finska, engelska
Orimattila Erkontie 10 040 142 7244
orimattila@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska
Oulainen Kontor services i Ylivieska 044 755 9015
oulainen@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska, engelska
Oulu Haukipudas CAPsule 050 444 0799
haukipudas@cap.fi
Service språk: finska
Oulu Jääli CAPsule Jäälintie 6, 90940 Jääli (Jäälihalli) 050 444 0799
oulu.jaali@cap.fi
Service språk: finska
Oulu Kaakkuri Kontor services i Oulu Keskusta 050 444 0390
oulu.kaakkuri@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska
Oulu Kastelli Kontor services i Oulu Keskusta 050 444 0390
oulu.kastelli@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska, engelska
Oulu Keskusta Isokatu 11 050 444 0390
oulu.keskusta@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska, engelska
Oulu Pateniemi CAPsule 050 444 0799
oulu.pateniemi@cap.fi
Service språk: finska
Oulu Raksila Kontor services i Oulu Keskusta 050 444 0390
oulu.raksila@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska
Oulu Tuira Merikoskenkatu 7 050 440 4004
oulu.tuira@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska, engelska
Oulunsalo Kontor services i Kempele oulu.oulunsalo@cap.fi Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska
Paimio Vistantie 19 paimio@cap.fi Öppet idag: 15:00-17:00 Service språk: finska
Parola Kontor services i Hämeenlinna Keskusta 044 485 0558
parola@cap.fi
Öppet idag: 13:00-18:00 Service språk: finska, engelska
Pieksämäki Tallikatu 9 040 514 4561
pieksamaki@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska
Pietarsaari Jaakonkatu 13 050 356 8585
pietarsaari@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska, svenska, engelska
Pirkkala Viistokuja 4 040 142 7227
pirkkala@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska, engelska
Pori Eteläpuisto 14 041 731 7472
pori@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska, engelska
Porvoo Taidetehtaankatu 4 050 913 0300
porvoo@cap.fi
Öppet idag: 11:00-17:00 Service språk: finska, engelska, svenska
Pudasjärvi CAPsule Kauppatie 2, Anon Ase ja Tukku- pihassa 050 444 0799
pudasjarvi@cap.fi
Service språk: finska
Pälkäne Onkkaalantie 67 LT3 050 468 7401
palkane@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska, engelska
Raahe Kirkkokatu 43 041 731 7471
raahe@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska, engelska
Raisio Kontor services i Turku Kauppiaskatu 044 743 1382
raisio@cap.fi
Öppet idag: 13:00-17:00 Service språk: finska
Rajamäki Kiljavantie 3 044 026 5879
rajamaki@cap.fi
Service språk: finska, engelska
Ranua CAPsule 044 200 8518
ranua@cap.fi
Service språk: finska, engelska
Rauma Valtakatu 4 041 731 7472
rauma@cap.fi
Öppet idag: 13:00-17:00 Service språk: finska, engelska
Riihimäki Hämeenkatu 18 044 485 0558
riihimaki@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska, engelska
Rovaniemi Ainonkatu 4-6 050 560 9043
rovaniemi@cap.fi
Öppet idag: 15:00-17:00 Service språk: finska, engelska
Salla CAPsule Ruotsalaistentie 2 044 485 0593
salla@cap.fi
Service språk: finska
Savonlinna Kirkkokatu 5 050 913 0300
savonlinna@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska, engelska
Seinäjoki Valtionkatu 2 050 356 8585
seinajoki@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska, engelska
Siilinjärvi CAPsule 040 024 7200
siilinjarvi@cap.fi
Service språk: finska
Sodankylä CAPsule Ojennustie 8, Sodankylän tori 044 485 0593
sodankyla@cap.fi
Service språk: finska
Sotkamo CAPsule Sotkamon tori 040 142 7241
sotkamo@cap.fi
Service språk: finska
Säkylä Rantatie 335 041 731 7472
sakyla@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska, engelska
Tampere Hervanta Tieteenkatu 20 040 142 7227
tampere.hervanta@cap.fi
Öppet idag: 09:00-17:00 Service språk: finska, engelska
Tampere Pyynikki Puutarhakatu 33 040 142 7227
tampere.pyynikki@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska, engelska
Tampere Sampo Sammonkatu 28 040 142 7227
tampere.sampo@cap.fi
Öppet idag: 12:00-16:30 Service språk: finska, engelska
Tornio Eliaksenkatu 6 041 731 4569
tornio@cap.fi
Öppet idag: 14:00-17:00 Service språk: finska
Turenki Kauppakuja 2 turenki@cap.fi Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska, engelska
Turku Hämeenkatu Hämeenkatu 12 044 743 1382
turku.hameenkatu@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska, engelska
Turku Kauppiaskatu Kauppiaskatu 10 044 743 1382
turku.kauppiaskatu@cap.fi
Öppet idag: 13:00-17:00 Service språk: finska, engelska
Vaasa Kauppapuistikko 10 050 356 8585
vaasa@cap.fi
Öppet idag: 14:00-17:00 Service språk: finska, engelska, svenska
Vantaa Kivistö Kontor services i Klaukkala 044 026 5879
vantaa.kivisto@cap.fi
Service språk: finska, engelska
Vantaa Korso Kontor services i Vantaa Tikkurila, Tikkuri 098 870 4088
vantaa@cap.fi
Öppet idag: 11:00-17:30 Service språk: finska, engelska
Vantaa Myyrmanni Iskoskuja 3 (Kauppakeskus Myyrmanni, 3. krs) Kauppakeskus Myyrmanni, 3. krs 098 870 4088
vantaa@cap.fi
Öppet idag: 11:00-17:30 Service språk: finska, engelska
Vantaa Tikkurila, Tikkuri Asematie 4-10 kauppakeskus Tikkurin 1. kerros 098 870 4088
vantaa@cap.fi
Öppet idag: 11:00-17:30 Service språk: finska, engelska
Vantaa Tikkurila Kontor services i Vantaa Tikkurila, Tikkuri 098 870 4088
vantaa@cap.fi
Öppet idag: 11:00-17:30 Service språk: finska, engelska
Varkaus Laivalinnankatu 22 041 731 6297
varkaus@cap.fi
Öppet idag: 15:00-17:00 Service språk: finska
Veteli CAPsule Vetelin lukion piha vain sopimuksen mukaan 040 910 8714
veteli@cap.fi
Service språk: finska
Vihti Kontor services i Nummela 044 026 5879
vihti@cap.fi
Service språk: finska, engelska
Yli-Ii Kontor services i Ii 050 444 0799
yli-ii@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska
Ylivieska Rautatiekatu 15 044 755 9015
ylivieska@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska, engelska
Ylöjärvi Pallotie 2 A 040 142 7227
ylojarvi@cap.fi
Öppet idag: Stängt idag Service språk: finska, engelska
Äänekoski CAPsule Äänekosken tori, Kauppakatu 16 045 278 3878
aanekoski@cap.fi
Service språk: finska, engelska
Kontor på kartan

Sök efter vad som helst